کلینیک کاردرمانی در جردن

کاردرمانی به افراد کمک می کند بهترین عملکرد خود را در خانه، محل کار و هر جای دیگری داشته باشند. این در مورد توانایی انجام کارهایی است که افراد می خواهند و باید انجام دهند. این می تواند به معنای کمک به افراد برای غلبه بر چالش های یادگیری در مدرسه، رفتن به سر کار، انجام ورزش یا به سادگی شستن ظروف باشد. همه چیز بر افزایش استقلال و رفاه متمرکز است.

یک کاردرمانگر به افراد در هر سنی کمک می‌کند تا بر چالش‌ها در انجام وظایف یا فعالیت‌های روزمره غلبه کنند.

متخصصان ما در کلینیک کاردرمانی در جردن ابتدا اقدام به ارزیابی دقیق شرایط بیماران کرده و سپس برنامه ای از اهداف و تنظیمات را با هدف دستیابی به مجموعه خاصی از فعالیت ها ایجاد می کنند. 

کاردرمانگران با بزرگسالان و کودکان در هر سنی که دارای طیف وسیعی از شرایط هستند کار می کنند.

معمولاً به افرادی که دارای شرایط سلامت روانی یا ناتوانی های جسمی یا یادگیری هستند کمک می کنند.

کاردرمانگران به نوزادان، کودکان و جوانان کمک می‌کنند رشد کنند، یاد بگیرند، سرگرم شوند، معاشرت کنند و بازی کنند تا بتوانند رشد کنند و به پتانسیل کامل خود دست یابند.

کلینیک کاردرمانی در جردن

خدمات کلینیک کاردرمانی در جردن

  • کاردرمانی جسمی
  • کاردرمانی ذهنی
  • بازی درمانی
  • درمان با واقعیت مجازی 
  • و …

متخصصان ما طیف وسیعی از خدمات توانبخشی را به افراد در هر سن و شرایطی ارائه می دهند. از جمله شایع ترین مشکلاتی که خدمات کاردرمانی برای آن ها ارائه می شود عبارتند از :

  • اختلالات ارتوپدی مانند کوتاهی آشیل ، صافی کف پا ، ناهنجاریهای راه رفتن ، اختلالات رشدی ، تاخیر رشدی و …
  • اختلالات نورولوژی مانند سکته مغزی ، ام اس ، پارکینسون ، گیلن باره ، فلج مغزی و …
  • کاردرمانی ذهنی برای کودکان اوتیسم ، کاردرمانی برای اختلال توجه و تمرکز و بیش فعالی ، کاردرمانی برای اختلال یادگیری ، کاردرمانی برای اختلال پرخاشگری و …

خدمات کلینیک کاردرمانی در جردن از افراد مبتلا به مشکلات جسمی، روانی و اجتماعی حمایت می کند تا آنها را قادر سازد تا زندگی را به بهترین شکل انجام دهند. کاردرمانگران به افراد کمک می کنند تا در صورت مواجهه با بیماری، آسیب، ناتوانی یا شرایط یا رویدادهای چالش برانگیز زندگی، فعالیت های روزمره ای را که می خواهند و باید انجام دهند، انجام دهند.

کاردرمانگران درک می کنند که چگونه بیماری، آسیب، ناتوانی یا شرایط و رویدادهای چالش برانگیز زندگی می تواند بر توانایی افراد برای انجام کارهای روزمره که برای آنها مهم است تأثیر بگذارد و می دانند چگونه از آنها حمایت کنند تا به حداکثر سطح استقلال و استقلال خود برسند.

کاردرمانگران متخصصی هستند که در ارزیابی چگونگی تأثیر شرایط مختلف سلامت بر توانایی‌های افراد و کمک به آن‌ها برای غلبه بر مشکلاتی که بر مشاغل و نقش‌های روزانه‌شان تأثیر می‌گذارد، کار می‌کنند.

کاردرمانی بر نقاط قوت افراد تمرکز می کند و درمان همیشه بر اساس ترجیحات مراجع (یا ترجیحات خانواده او در مورد کودکان) هدایت می شود.

 

کلمات مرتبط :

کلینیک کاردرمانی در جردن – کلینیک گفتاردرمانی در جردن – کاردرمانی کودکان در میرداماد – کاردرمانی اوتیسم – کاردرمانی فلج مغزی – کاردرمانی برای کودکان در تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید